תאונות עבודה בזמן עבודות בטון

לצערנו, אנו שומעים לא מעט בתקשורת אודות תאונת עבודה אשר התרחשו בזמן עבודות בטון. מדוע זה קורה וכיצד ניתן להימנע מהאסון הבא? להלן כל הפרטים.

תאונות עבודה בענף הבנייה – מכת מדינה

בשנה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במודעות הציבורית לגבי תאונות עבודה אשר מתרחשות לצערנו מדי יום במגוון פרויקטים ברחבי הארץ, וזאת לאור סיקור תקשורתי מוגבר. למעשה, ע"פ נתונים אשר התפרסמו עולה כי מדי יום נפצעים עשרות פועלי בניין, כמו גם כאלו אשר עוסקים בעבודות בטון. במדינת ישראל, ענף הבנייה והשיפוצים הוא ענף פרוץ אשר כמעט איננו מפוקח. לאור כך, אנו עדים  ללא מעט פציעות של בעלי מקצוע או חובבנים אשר טוענים כי הם מקצוענים, אולם ברגע ביצוע העבודה מסתבר שאין להם את הידע הנדרש לגבי שימוש בציוד מתקדם, בייחוד בכל הקשור לעבודות בטון. מדוע? להלן הפרטים.

איש בניה

עבודות בטון – עבודות למקצוענים בלבד

רק לאחרונה התפרסם בתקשורת כי פועל בן 15 נפצע באורח קשה מאוד לאחר שביצע עבודות בטון באמצעות מסור חשמלי, אולם לאור העובדה כי הנער איננו יודע לתפעל את המכשיר הוא נפצע באופן ממשי ונזקק לטיפול רפואי מידי. חשוב לזכור כי עבודות בטון אשר כוללות ניסור בטון מקצועי חייבות להתבצע רק ע"י אנשי מקצוע מומחים לתחום, וזאת לאור ההכשרה הנדרשת כמו גם הכרות עם הציוד המתקדם והטכנולוגי אשר מאפשר לחצוב ולנסר בבטון באופן איכותי ומדויק. בנוסף, כפי שמסבירים בחברת המנסרים ביהלום, החברה המובילה כיום בתחום ניסור הבטון על מנת לבצע את העבודות הללו חשוב גם להשתמש בציוד הגנה מתקדם אשר כולל חליפה כמו גם מסכת מגן, בכדי להגן על איש המקצוע בעת ביצוע העבודה המורכבת הזו. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי במידה ועבודות של ניסור בטון מתבצעות ע"י חברה מקצועית ניתן להבטיח כי תאונות עבודה לא יתרחשו, במידה ואכן נצמדים לכללי הבטיחות והזהירות, בכדי לסיים את העבודה בשלום וללא נפגעים.

עבודות ניסור בטון מבצעים רק באמצעות חברת המנסרים ביהלום

חברת המנסרים ביהלום היא חברה בעלת ותק של למעלה מ 20 שנה בתחום של ניסור וקידוח בטון, ולה צוות אמין ומקצועי אשר לא היה מעורב מעולם בתאונות עבודה. החברה, אשר חרטה על דגלה את איכות השירות והבטיחות מעניקה לכם אפשרות לבצע עבודות ניסור בטון בעבור כל מטרה, תוך שימת דגש על שימוש בציוד מתקדם כמו גם ציוד הגנה, כך שהעבודות אשר יתבצעו יהיו ברמה המקצועית והטובה ביותר. לקבלת מידע נוסף ותיאום פגישת ייעוץ ראשונית, היכנסו לאתר הרשמי של החברה בכתובת https://www.a-designer.co.il, השאירו פרטים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם, כך שגם אתם תוכלו לקבל עבודות ניסור בטון מקצועי ברמה הגבוהה והבטיחותית ביותר בענף כיום.

אולי תאהבו גם את:

שטרות ורכב
5 דרכים לבחור ביטוח רכב

ביטוח זה בירוקרטיה, והבירוקרטיה היא קשה ומסובכת להבנה. בזמן שחברות ביטוח הרכב מבטיחות לכם את "הדיל המושלם", חשוב שתוכלו לנווט ביניהן היטב. הכירו כמה כללים

קרא עוד »