קורס אמירנט של זינוק

החל מחודש מאי מבחני אמי"ר ואמיר"ם אינם קיימים עוד ובמקומם נכנס מבחן חדש – אמירנט. מבחן זה הוא הדרך היחידה להשיג פטור מקורסי אנגלית במוסדות להשכלה גבוהה בישראל. בואו נרחיב על מבנה המבחן, ציונים, סיווגים וקורסים איכותיים.

 

חשיבות לימוד אנגלית לפסיכומטרי ואמירנט

יכולת באנגלית והישגים בפרק האנגלית בבחינות כמו הפסיכומטרי ואמירנט הם קריטיים להצלחה האקדמית. ללא סיווג אנגלית, הדלתות של מרבית המוסדות האקדמיים בארץ יהיו נעולות בפני מועמדים ללימודים, ובלתי אפשרי יהיה לסיים תואר בלי להגיע לרמת פטור באנגלית. בחינת המיון באנגלית קובעת את רמת השליטה בשפה של הנבחן, ובהתאם לציון נקבע גם כמה (אם בכלל) קורסי אנגלית יהיה עליו ללמוד במהלך לימודי התואר הראשון שלו. כל סטודנט חייב בסיווג לרמה מסוימת ונדרש להגיע בסופו של דבר לרמת פטור באנגלית.

תלמידים בכיתת אנגלית

רמות סיווג באנגלית והציונים המקבילים

הנה היא חלוקת רמות האנגלית השונות בהתאם לציונים בפרק האנגלית בבחינות הפסיכומטרי ואמירנט. למשל, נבחן שקיבל ציון 68 בפרק האנגלית יצטרך ללמוד לא פחות מ-6 קורסים במהלך התואר שלו, בעוד נבחן עם ציון 88 יידרש ל-5 קורסים וכך הלאה. עלותו של כל קורס נעה בין 3,000 ל-4,000 ש"ח, והשתתפות ב-14 מפגשים של 3 שעות כל אחד היא חובה. במילים אחרות, סטודנט הנדרש ללמוד 6 קורסים יצטרך להשקיע כ-18 אלף ש"ח ולהקדיש 252 שעות יקרות מזמנו.

 

על מה נבחנים באמירנט ומה המטרה שלו?

המיקוד העיקרי של מבחן אמירנט הוא הבנת הנקרא ואוצר המילים. הצלחה בבחינה אינה תלויה בשליטה במושגים או בחומר שנלמד במהלך הלימודים בתיכון, כי אם ביכולת לזהות את המידע הרלוונטי בקטעי הקריאה, להבחין בין עיקר לתפל ולהשתמש בו כדי לענות נכונה על שאלות. מטרתה העיקרית של בחינת אמירנט היא לבדוק מגוון יכולות הנדרשות להצלחה בלימודים אקדמיים, בהם השימוש באנגלית נפוץ מאוד. המבחן בודק אוצר מילים ברמה מתקדמת, יכולת הבנה וניתוח של משפטים מורכבים והתמודדות אפקטיבית עם קטעי קריאה ארוכים.

 

קורס אמירנט – כל הדרך להצלחה!

קורס אמירנט של זינוק הוא קורס ייחודי המכוון להשגת פטור מאנגלית. הקורס מורכב ממפגשים ממוקדים ופרקטיים, שנועדו לשפר באופן משמעותי את כישורי האנגלית הנדרשים להצלחה במבחן. המפגשים מתקיימים בקבוצות אורגניות בהנחיית מדריכים מנוסים, תוך שימוש בשיטות אינטראקטיביות המשלבות משחקי אונליין, אפליקציות ותרגולים מגוונים. במהלך הקורס, המשתתפים רוכשים טכניקות וכלים שימושיים המאפשרים מענה מהיר ויעיל לשאלות בבחינת אמירנט ובפרקי האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית.

בנוסף, זינוק מספקת ללומדים מגוון רחב של חומרי לימוד, הכוללים ספרי קורס, אתר עם תרגולים ומבחנים, מרחב למידה דיגיטלי, ערכת משחקי תרגול, קבוצת תמיכה בוואטסאפ והקלטות של השיעורים. כל אלו נועדו לסייע למשתתפים לתרגל ולשפר את מיומנויותיהם באופן שוטף לאורך הקורס.

 

מה הן היתרונות העיקריים של קורס בזינוק?

הדבר המשמעותי ביותר שמציע הקורס הוא ההתחייבות לפטור מלא מקורסי אנגלית במוסד האקדמי. המשתתפים מקבלים גם קיצורי דרך יעילים לפתרון מהיר של שאלות במבחן וטכניקות פשוטות להתמודדות עם השאלות גם ללא רמת אנגלית גבוהה במיוחד. הודות לשיטות הלימוד הייחודיות שפותחו בזינוק לאורך השנים, המכון מסוגל להתחייב להצלחה של הלומדים, כולל כאלו המתמודדים עם קשיי למידה כמו הפרעות קשב וריכוז או דיסלקציה. בנוסף, השילוב בין שיטות הוראה מגוונות, ליווי צמוד של המדריכים והתאמת הלימוד ליכולות האישיות של כל משתתף הוא שהופך את זינוק לבחירה האולטימטיבית עבור מי שמעוניין להגיע לפטור באנגלית בדרך הקצרה והיעילה ביותר.

 

לסיכום,

מבחן אמירנט הוא משמועתי והכרחי עבור אנשים וסטודנטים רבים למטרות שונות. אומנם הדרך לקבלת ציון גבוהה ואפילו פטור היא אינה קלה במיוחד, אך בעזרת קורס אמירנט של זינוק ומעט השקעה ולמידה איכותית- הכל אפשרי. בהצלחה!

מבחן מבחן באנגלית

אולי תאהבו גם את:

החינוך האורתודוקסי לנשים
6 מסלולי לימוד מותאמים לנשים חרדיות

החינוך האורתודוקסי לנשים היה עד לשינוי טרנספורמטיבי בשנים האחרונות, הכולל מגוון של אתגרים והזדמנויות. מכיוון שהגישה למשאבים ולמוסדות חינוך נותרה מוגבלת בתחומים מסוימים, צצו פתרונות

קרא עוד »